Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  69,80 zł , zmiana od tamtej pory: 28,94%

Kto to trzyma

Zgłoś do moderatora
Nie rozumiem trzymających ten papier... Cała giełda rośnie, WIG20 rośnie, New Connect rośnie, krypto rośnie, surowce rosną. Co po moment pojawiają się wspaniałe okazje inwestycyjne pozwalające zarobić kilkadziesiąt procent w parę dni, jak Novina w zeszłym tygodniu czy InnoGene w tym. A wy tutaj zrobiliście sobie kółeczko wzajemnej adoracji, kolejny miesiąc zachwycacie się chełmem i oszukujecie sami siebie licząc na to że może w końcu Prezes pokaże coś więcej niż łysą glacę. Czym wcześniej pogodzicie się z tym że wtopiliście pieniądze i sprzedacie tego gniota, tym szybciej odrobicie stratę na normalniejszych spółkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,00% 90,00 2021-09-28 15:24:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.