Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  860,00 zł , zmiana od tamtej pory: -33,26%

Kto to kupuje kiedy zarząd ciągle wywala

Zgłoś do moderatora
Zarząd ciągle wywala akcje po kilka, kilkanaście milionów złotych spółka dostaje kary przestaje pobierać opłaty a tu wzrosło do 850 znów
Każda normalna spółka w takiej sytuacji lecialaby na łeb na szyję a tu
O coc hodzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BENEFIT 0,35% 574,00 2022-05-27 17:00:00