Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,75 zł , zmiana od tamtej pory: 24,78%

Kto ten badziew kupuje? Zapomnijcie o jakichkolwiek lotach!

Zgłoś do moderatora
Przecież nie będzie 1 pasażer na 15m2 siedział w samolocie! Bo bilet bedzie po tysiąc euro.
Warren Buffett to już dawno pojął i uciekł z każdej lini.
Wakacje tylko autami lub autobusami i to też mało bedzie opłacalne bo zachować trza odległości. Ludzie uciekajcie z tąd póki jeszcze macie odrobinę rozumu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RAINBOW -0,95% 20,90 2022-07-01 11:06:20