Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,40 zł , zmiana od tamtej pory: 23,29%

Kto produkuje kasy Novitus?

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry Państwu.
W związku ze zbliżającymi się terminami sprowadzenia w Polsce kas On-line w różnych gałęziach handlu i usług intensywnie zastanawiam się nad zakupem pakietu akcji Elzab. Coś nie daje mi jednak spokoju a mianowicie ich bezpośredni konkurent (czy może wspólnik) - Novitus należący do Comp'a. Kto produkuje kasy Novitusa? Na stronie Novitusa nie ma słowa o tym gdzie i przez kogo są produkowane. Jest tylko pomijalnie małe logo COMP na dole strony. Natomiast na stronie COMP nie ma słowa o kasach Novitusa a jedynie Elzab. Żadna ze spółek zależnych też nie przyznaje się do Novitusa.
I teraz główne pytanie - kto zarobi na nadchodzącej zmianie przepisów? COMP? Elzab? Nikt z powyższych? Czy można założyć że nie ważne czy klienci kupią więcej Elzabów czy Novitusów to i tak zyska COMP?https://www.comp.com.pl/upload/thumb/wykres_comp_pionowy_19_3-12-2019_auto_530x2000.jpg
Gdzie schował się Novitus?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP 0,00% 72,00 2020-02-25 11:31:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.