Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -17,96%

KTO PŁACI TO BIERZE WSZYSTKO, A KTO TERAZ PŁACI, ALBO SIĘ OPŁACI?

Zgłoś do moderatora
KTO PŁACI TO BIERZE WSZYSTKO, ZA DEMOKRACJĘ W POLSCE ZAPŁACILI NIEMCY I STARA UE, POLSKA NATOMIAST WALCZYŁA O HEGEMONIĘ NIEMIEC W UE. I CO SIĘ DZIWIĆ? JEŚLI OSŁABNIE ROSJA, TO W SIŁĘ ROSNA NIEMCY. ŻYCIE NIE LUBI PUSTKI. A TERAZ ROŚNIE ROSJA, A ABY MOGŁA ROSNĄĆ ROSJA TO MUSI OSŁABIĆ NIEMCY, BY PRZEJĄĆ HEGEMONIĘ PO ZWIODCZAŁYM RFN. A POLSKA? POLSKA JEST TU TULKO OBSERWATOREM OD DZIESIĄTKÓW LAT, WALKI O PRZYWÓDSTWO ROSJI CZY NIEMIEC. A PREZES KACZYŃSKI OGÓLNIE PRYWATNIE FAJNY GOŚĆ, NIE LUBI ANI NIEMIEC ANI ROSJI. I TO SĄ JAJA, SZKODA ŻE GIEREK NIE DOKOŃCZYŁ BUDOWY BĄBY JĄDROWEJ, I ENERGETYKI LASEROWEJ, BYLI BYŚMY RÓWNI FRANCJI, I MIELI SWE ŹRÓDŁA OZE ENERGETYCZNE.
  • KTO PŁACI TO BIERZE WSZYSTKO, A KTO TERAZ PŁACI, ALBO SIĘ OPŁACI? Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA 0,34% 4,43 2022-12-06 15:13:17