Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,50 zł , zmiana od tamtej pory: 8,84%

Kto pamięta ten deal PCC w Rumunii

Zgłoś do moderatora
https://www.intellinews.com/romania-s-chimcomplex-issues-new-shares-as-it-prepares-for-warsaw-listing-208352/

PCC wtedy odpuściło. Ciekawie się zapowiada...
I zwróćcie uwagę w co inwestują. Mam nadzieję że PCC nie będzie się tylko przyglądać z boku. Rokita na tym może tylko skorzystać
  • Kto pamięta ten deal PCC w Rumunii Autor: ~Twardy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,00% 80,00 2021-07-28 14:51:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.