Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: -8,74%

Kto oglądał dzisiaj WP TV o 16:50?

Zgłoś do moderatora
Na WP TV był dzisiaj fragment o grze i spółce, kilka słów od prezesa, dobrze to wygląda gra fajnie się prezentuję, z tego co wiem spółka idzie mocno w VR, współpraca z Meta dobrze wróży, za kilka lat może być wiodącym producentem gier na tą platformę jak wiadomo podmioty które przecierają szlak zajmują dominującą pozycję na rynku. 60 gier na Oculusie zarobiło 1 mln i więcej $ zakładam, że sprzedaż osiągnie poziom 100-150k do końca przyszłego roku co da ok 1,5-2 mln $ jak na Idie studio to poważne pieniądze. Brakuję jedynie obrotu ale i on wróci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -5,05% 0,94 2022-09-30 12:53:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.