Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: -18,85%

kto nie widzi szansy zarobku ten berek

Zgłoś do moderatora
Kurs dalej jest niżej niż przed przejęciem Invention Bio. Pal sześć, że przejęcie sfinansowane z emisji, ale od tamtej pory zysk wpada na konto spółki zwiększając jej wartość.

Nie patrzę już nawet na perdue bakomę i gpw. To tylko ewentualne miłe dodatki.

Dla mnie liczą się jedynie fundamenty - to co jest teraz i powtarza się od roku - coraz to lepszy przychód ze spółek zależnych.
Jaki procent z tego przychodu stanowią zyski też jest mało istotne.
Spółka dynamicznie się rozwija i rozbudowuje, a to kosztuje.

Pamiętajcie że na wartość spółki wpływają nie tylko aktywa, ale także pasywa :)
Hejtujcie sobie do woli, a ja chętnie poczekam choćby parę lat i wtedy spiję śmietankę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH 7,90% 0,48 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.