Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,38 zł , zmiana od tamtej pory: -14,11%

Kto nie maszeruje, ten ginie

Zgłoś do moderatora
W handlu liczy się dobry produkt i właściwy marketing. Jak zarząd traktuje te ważne kwestie? Rafał Gulka: Produkty Relpolu oceniane są wysoko. Zawsze uznawane były za wzór jakości. Wytrzymałość i funkcjonalność naszych przekaźników stawia nas w czołówce dostawców europejskich, natomiast w kraju jesteśmy absolutnym liderem. W naszych zakładach produkujemy również wyroby dla innych marek o światowym zasięgu (35 proc. sprzedajemy na kraj, 65 proc. stanowi eksport). W historii Relpolu zdarzały się produkty nietrafione – rynek ich nie zaakceptował, a koszt wdrożenia był bardzo wysoki. Obecnie nasi konstruktorzy otworzyli się na świat, zmieniają produkty w taki sposób, aby spełniać oczekiwania klientów

file:///C:/Users/owner/Downloads/Wywiad%20Rynek%20Elektryczny%20VI%202012.pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 3,79% 5,48 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.