Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,87 zł , zmiana od tamtej pory: -8,67%

Kto manipuluje na rynku Orange?.

Zgłoś do moderatora
Wystarczy spojrzeć na listę transakcji. Godz. 13,30 kurs 6,870 wymiana 200 000 akcji . Szarpane zlecenia po 1 szt. w regularnych cyklach. Ktoś kończy domykanie krótkiej sprzedaży?. Liczba otwartych pozycji na kontraktach jest na tej spółce największa- LOP 6261 , na pozostałych spółkach nie sięga nawet połowy tej liczby. Podobna sytuacja była na PGE w sytuacji gdy spadała w ubiegłym roku do marcowego dołka , tam szła lawina , tu mamy upierdliwy boczniak, raczej niemożliwe by miał się wybić mocno w dół. Do przemyślnie by pochopnie akurat teraz nie wychodzić. Coś nam szyją lepiej poinformowani.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORANGEPL 0,00% 6,27 2022-07-01 17:00:00