Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,20 zł , zmiana od tamtej pory: -2,64%

Kto ma czas to zarobi grubo na novavax

Zgłoś do moderatora
Akcje kupuje się w dołku czy na górce?teraz jest dołek czy górka w ujęciu historycznym?5$ to więcej niż 300$ czy mniej? Nigdy idealnie dołka nie trafisz.kupujac teraz nawet jak spadnie na 3 dolce to będziesz 40% na minusie ale jak ruszy najpierw na 40$ potem na 110$ być może w przyszłym roku to masz zwrot 20 krotny z inwestycji.Dziekuje i pozdrawiam,na więcej nie liczę.dodam że kupowałem w tamtym roku nowawax po 143 w dołku i było to wtedy tanio,a widzę że teraz 5 to drogo?ogarnijcie się.cierpliwi zarobią

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 2,13% 17,72 2023-03-29 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.