Forum Giełda +Dodaj wątek

kto kupi 23 marca zarobi?

Obstawiam - na podstawie własnego systemu analizy - warto kupić w czwartek 23 marca: BANKIER.PL, SILVANO oraz WANDALEX. Gdyby nie makabryczna płynność walorów, rekomendowałbym jeszcze SPRAY i TRAVEL.PL. Z kolei gdyby nie notowania na fixingach rekomendowałbym: IRENA. W przypadku małej płynności i fixingów nie jestem jednak jeszcze pewien skuteczności mojej metody.

W ciągu około 10 sesji (w bardzo skrajnym przypadku 20 sesji) będzie można zarobić w granicach 10-30%. To dla mało zachłannych, którzy nie grają w ruletkę, a starają się zarobić pieniądz w trakcie bessy. Świeczki oswietlą drogę wyjścia. Wrócę do tematu po pierwszych wynikach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oto wyniki moich dotychczasowych rekomendacji po 10 sesjach:

Wracam do tematu po 2 tygodniach (10 sesji), oto zestaw rekomendowanych przeze mnie spółek 8 marca (niedziela).
Link do pierwszego wątku:
https://www.bankier.pl/forum/temat_bedzie-zarobek,6790281.html

Podaję dwa zestawienia stopy zwrotu z inwestycji, dla tych którzy nabyli akcje w poniedziałek 9 marca. Musiałem obrać punkt odniesienia i za takowy obrałem kurs zamknięcia z piątku 6 marca, po którym to rekomendowałem tych 5 spółek.

Pierwsze wyliczenie stopy zwrotu opiera się na kursach zamknięcia z piątku 6 marca i najwyższego kursu zamknięcia w trakcie tych 10 sesji:

Amica +21,07%
Kolastyna +16,28%
Krezus +17,14%
Midas +44,41%
Vistula +33,33%

Jeszcze lepiej sprawa wygląda dla "czujnych", którzy zamknęli pozycje na maksymalnym kursie w trakcie notowań tych10 sesji - tu sytuacja wygląda następująco:

Amica +26,71%
Kolastyna +16,28%
Krezus +31,42%
Midas +47,53%
Vistula +36,36%

Może to nie rekordowe zyski po 150%, ale jak na 10 sesji wynik przynajmniej dla mnie jest satysfakcjonujący.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO -0,71% 8,42 2020-06-05 10:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.