Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,40 zł , zmiana od tamtej pory: -6,19%

Kto kogo-oto wielkie pytanie:)

Zgłoś do moderatora
nic sie nie zmieniło- kupno : 88- ilość: 86 szt. ,sprzedaż : 92,40 - ilość : 82 szt. czas obu transakcji- 15,20,43. dziś ,wyjatkowo jest leniwy:)- nie ma zleceń kupna, tudzież sprzedazy w tym samym czasie. wczoraj były:). ale w końcu jest piątek- koniec "walki":))).... pisze to do tych,co tu wypisują brednie- jakieś płyny, lód, itd.... tutaj grają nawozy azotowe- wg GUS w 2020 produkcja urosła . ile??? poszukajcie:). ale "kursor " wie po co tutaj pracuje:)))- jak juz stwierdzi,że pora na "relaks" to bedzie miło:)..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,24% 84,80 2021-10-22 16:48:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.