Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,53 zł , zmiana od tamtej pory: 3,40%

kto jedzie na walne ? wyd… nas aż boli

Zgłoś do moderatora
czy jest jeszcze jakiś ratunek?

Obniżenie kapitału zakładowego Spółki nastąpi w trybie art. 457 § 1 pkt 1 KSH, co oznacza, że równocześnie z obniżeniem kapitału zakładowego Spółki nastąpi podwyższenie kapitału zakładowego co najmniej do pierwotnej wysokości w drodze nowej emisji, której akcje zostaną w całości opłacone. Pomimo obniżenia kapitału zakładowego, Spółka nie zwróci akcjonariuszom wniesionych przez nich wkładów na akcje, ani też nie zostaną oni zwolnieni od wniesienia wkładów na kapitał zakładowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00