Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,80 zł , zmiana od tamtej pory: 25,35%

Książkowo. Kurs powoli do góry za lokalnymi korektami

Zgłoś do moderatora
Kurs idzie idealnie. Trochę do góry potem korekta i znowu wzrost. Ci co patrzą wąsko grając na krótko tydzień czy miesiąc napiszą ze tragedia. Ci co długoterminowo i mają lokalne korekty wkalkulowane w strategię nie zwracają uwagi na lekki spadek..Sprinterzy jak ugrają 5-10% będą happy, maratończycy zarobią 300% i będą szczęśliwi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 1,78% 108,80 2024-02-22 12:59:58