Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 44,44%

KSG Agro w mediach społecznościowych

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry. Nazywam się Michał Krasiuk i reprezentuję KSG Agro w komunikacji z mediami oraz inwestorami w Polsce. Jestem tutaj by służyć Państwu pomocą i źródłem informacji. Będę czasem publikował na forum firmowe news'y, a na razie zachęcam do followania stron KSG Agro w mediach społecznościowych.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ksg-agro-sa 

Twitter: https://twitter.com/ksgagro1 

Pozdrawiam serdecznie.

  • KSG Agro w mediach społecznościowych Autor: ksgagro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 0,00% 1,30 2019-11-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.