Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,17 zł , zmiana od tamtej pory: -13,56%

KSG Agro przetworzy własny słonecznik w dzierżawionym zakładzie

Zgłoś do moderatora
KSG Agro wydzierżawiło zakład ekstrakcji oleju w obwodzie dniepropietrowskim. spółka będzie przerabiać własny słonecznik na ropę naftową z pierwszego tłoczenia w zakładzie.
Wydajność zakładu pozwala na przerób 2,5 tony nasion słonecznika miesięcznie. Fabryka zatrudnia 30 osób. Produkcja jest wyposażona w nowoczesny sprzęt produkcji ukraińskiej.
„Wynajem instalacji do ekstrakcji oleju pozwoli nam na otrzymanie gotowych produktów o wysokiej wartości dodanej – oleju – z przeznaczeniem na dalszy eksport do krajów Unii Europejskiej” – skomentował prezes zarządu KSG Agro Serhij Kasjanow.
https://www.growhow.in.ua/ahrokholdynh-ksg-agro-pererobliatyme-vlasnyy-soniashnyk-na-orendovanomu-zavodi/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 3,87% 1,88 2023-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.