Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -18,46%

Krzyż Wolności i Solidarności dla Grzegorza Hajdarowicza

Zgłoś do moderatora
Ciekawy cytat historyczny " ... Zdaniem Piotra Szczęsnego wywiad ten należy traktować jako wybryk, który nie może pozostać bez reakcji, bowiem nie jest to pierwszy taki przypadek ze strony Hajdarowicza. Wskazuje na szeroko komentowaną wypowiedź w telewizji TVN CNBC o „troglodytach” i „durnych głąbach”, „o twarzach nie skażonych inteligencją” – takich epitetów użył Hajdarowicz pod adresem akcjonariuszy mniejszościowych Jupiter S.A. w 2011 roku, w momencie dokonania rozwodnienia akcjonariatu tej spółki... "
http://www.forumakcjonariuszykci.pl/pojedynek-sadowy-szczesny-hajdarowicz/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -0,47% 1,06 2023-09-22 16:37:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.