Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,25 zł , zmiana od tamtej pory: 54,62%

Kryzys energetyczny we Francji

Zgłoś do moderatora
i inne surowce energetyczne:

Leaders of three French energy companies on Sunday called on the French public to immediately reduce consumption of fuel, oil, electricity and gas amid shortages and soaring prices due to Russia’s supply cuts and the war in Ukraine.

https://apnews.com/article/russia-ukraine-france-european-union-4c0c95297f0976e62d04759856e2eab8

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 7,96% 35,95 2022-08-16 12:24:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.