Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

Kryzys a sprzedaż

Zgłoś do moderatora
Scenariusze moga być różne, jeden z nich zakłada że zachodnie firmy szukają tańszych opcji i Wielton spełnia te wymagania, coś jak polskie stocznie w których niemieccy armatorzy zamawiają mniejsze jednostki i praca idzie pełną parą inaczej niż w niemieckich stoczniach. Nie wiadomo ale wyniki są optymistyczne, a może szczyt recesji już trwa-część ekonomistów tak twierdzi.
  • Kryzys a sprzedaż Autor: ~pele

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON -0,33% 6,00 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.