Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: -7,72%
Każdy kto mówi źle o Bpc to brak wiedzy 1.Bardzo niskie ff. 2 Właściciel zbiera akcje 3 Daje dywidendę w ciężkich czasach 4. Buduje fabrykę Maryśki 5.Czytelne raporty...mądry wie czy warto inwestować w tą firmę...kto nie wieży proszę sprzedać akcje i opuścić forum...ja zostaję i będę bardzo zadowolony i majętny
  • Krytyka Autor: ~Molo
  • Re: Krytyka Autor: ~Sokrates
  • Re: Krytyka Autor: ~sas
  • Re: Krytyka Autor: ~Nostradamus

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,59% 0,28 2022-09-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.