Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,85 zł , zmiana od tamtej pory: 232,85%

Krynicki gdzie obiecana dywidenda????????

Zgłoś do moderatora
Zarzad dzieli sie darmowymi akcjami a my mamy byc odbierajacymi frajeramy , trzymajacymi maksymalnie wysoko kurs?Gratuluje pomyslu na rzeźbienie akcjonariuszy ,papier jest nie plynny i roczny obrot zblizony jest do corocznych darmowych prezentow,raz sie juz swietnie udalo, dlaczego nie powtarzać dalej? Idioci będa kupowac w imie .....no wlasnie Krynicki wymysl cos bo perspektywa dywidendy wyparowala a ekspansja na Europe jakos jest mglista i może oznaczac zadluzenie firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -0,44% 22,80 2022-05-16 14:35:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.