Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: -46,19%

Kruk już pokazał super wyniki i idzie mocno w górę. Teraz czas na nas

Zgłoś do moderatora
co dopiero będzie jak my taka mała spółka pokaże dobre wyniki, które w 1q i 2 q będą z pewnością dużo lepsze i w ciągu kilku tygodni pewnie przejęcie spółki z branży co skokowo zwiększy zyski spółki. Dlaczego póki co rynek nie zauważa tej okazji? Czy rynek zauważy po raporcie w piątek?

Obstawiam to co widać po arkuszu, że akcje są bardzo pozbierane i jak ruszymy to zaliczymy 300% w górę w tym roku...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KANCELWEC -9,29% 1,27 2022-11-25 14:24:44