Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,53 zł , zmiana od tamtej pory: -41,63%

kruchy lód...........

Zgłoś do moderatora
cienkie szkło a ja sobie golnołem za pko jak rosnie to ma rosnąc to chyba efekt stycznia ano fundy podciągną do rekordów .......... a co będzie potem ......... ale jedno obroty duże moze nie na tym pko ale na peo ze ho ho. tak trzymac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKOBP 0,00% 28,91 2022-06-27 12:44:40