Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,10 zł , zmiana od tamtej pory: -56,13%

Krotko technicznie

Zgłoś do moderatora
Mieliscie dzisiaj retest ema200 na dziennym. Zamknelo sie ponizej. Potwierdzenie trendu spadkowego moim zdaniem. Na wskaznikach AD dystrybucja coraz wieksza choc przez wielkosc wolumenow narasta pomalu. Na macd nie jest zle ale nie ma sily w papierze. Po arkuszu: nie wiem czy ktos chce sprzedac czy nie ale pakiet na S znaczny stal dzisiaj. Moze Maxiu? Stawiam na baton spychajacy. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to podwojne dno na 2,50 zl i tam sie rozstrzygnie. Widac to tez po arkuszu bo tam jakies smieszne, ale jednak, pakiety na K sie ustawiaja. I jeszcze raz: nie naklaniam nikogo do sprzedazy. Trzymajcie sobie. Niech cieszy oczy. Informuje nowych zeby uwazali w co inwestuja bo moga wysoko zawisnac na spolkach bez lub ze slabymi fundamentami. Kazdy moze przy odrobinie oleju w glowie sprawdzic czy pisze prawde. Zdrowka wszystkim

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDICOBIO -2,86% 1,36 2022-05-24 11:47:03