Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: 102,25%

Krótka sprzedaż Witebox i Norges Bank

Zgłoś do moderatora
Coś jak MW i inne gady na naszej GPW. Krótka dyskusja na angielski forum z moim udziałem gdzie podpytałem o co chodzi z tą transakcją Norges z wczoraj, mają tyle samo akcji z tym że część zgrali na krótko, do tego znacząco sprzedał Witebox plus bliżej nieznana ilość innych graczy poniżej progu ujawniania. Link do forum z moimi pytaniami :
https://uk.advfn.com/cmn/fbb/thread.php3?id=14997504

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.