Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -6,19%

Krótka lekcja historii

Zgłoś do moderatora
Widzę, że wraca temat GetBack, więc chciałbym Wam wszystkim przypomnieć dlaczego jesteśmy tu gdzie jesteśmy bo być może nie wszyscy pamiętają

Wszystko za sprawą tego Pana - Jarosława Augustyniaka, który jakoś dał radę usunąć się w cień, a świat o nim zapomniał. Program ochrony świadków?? Złożył dymisję i zadeklarował współpracę z prokuraturą. Jak widać kapitan nie idzie na dno z tonącym statkiem i nie ma honoru wśród złodziei.

Ale przecież wszystkie Jarosławy to porządne chłopaki ;)))

Co się z nim dzieje teraz? Ktoś ma jakieś info? Ja bym się chętnie dowiedział i podejrzewam że wszyscy oszukani również...

https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/592495,afera-getback-byly-prezes-idea-banku-bedzie-wspolpracowal-z-prokuratura.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 3,07% 2,35 2020-02-18 14:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.