Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  818,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,15%

KRKA 27zl dywidenda

Zgłoś do moderatora
Zarząd Krka rekomenduje wypłatę dywidendy z zysku za 2021 r. w kwocie 5,63 EUR na akcję, czyli około 26,17 zł. Oznacza to, że do akcjonariuszy trafił łącznie ponad 175 mln EUR. Będzie to najwyższa dywidenda w historii spółki.
  • KRKA 27zl dywidenda Autor: ~analityk
  • Re: KRKA 27zl dywidenda Autor: ~aaaaaaaaaaaa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA -1,53% 645,00 2022-10-03 12:36:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.