Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -7,64%

kredyt mBank chyba pozytywne info

Zgłoś do moderatora
muahhaha chyba marzycie.

info oczywiście jest takie, że moim zdaniem jest oczywiste że skoro mBank ma prawo podwyższyć marżę (informacja zawarta w raporcie ESPI) , no to ją podwyższy. Musi to zrobić. To się dzieje niejako w zasadzie z automatu.

Pętla się zaciska.

Szkoda, naprawdę mi przykro że chodzi o naszą, polską spółkę - ale takie jest wilcze prawo biznesu.

Długo nie pociągniemy :(

A już było tak blisko. Znów wydawało się że 'następnym razem na pewno zarobimy!' . Brutalna rzeczywistość - trzeba ODDAĆ FORSĘ. A na to nas nie stać ;(((
  • kredyt mBank chyba pozytywne info Autor: ~fotonik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,96% 0,82 2020-01-29 16:32:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.