Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,52 zł , zmiana od tamtej pory: -2,07%

kredyt hipoteczny etap 3 blokada

Zgłoś do moderatora
czy spotkaliście się z sytuacją, kiedy macie wszystkie papiery prawidłowe, nieruchomość sprawdzona ale zaraz przed decyzją doradca z oddziału mówi, że przez zewnetrznego dostawce kredyt nie może przejść przez system?. trwa to od 26.04 i dalej czekam.
  • kredyt hipoteczny etap 3 blokada Autor: ~ula1234

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 3,66% 28,91 2022-06-24 17:04:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.