Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,01 zł , zmiana od tamtej pory: 15,92%

KRACH NA WIG20 Grazynko a oni pod dywidende zimowa chca ubrac naiwnych

Zgłoś do moderatora
Nie martw sie nie ty jedna nie kupilas wiedza ze quqerqus ma problemy a jak sie fundusz norweski dowie to wig20 zejdzie ponizej magicznej bariery 1111pkt takie moje zdanie
Wszystkie spolki skarbu panstwa po odciciu polecialy o polowe to tu bedzie to samo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,61% 32,47 2022-12-09 17:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.