Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,40 zł , zmiana od tamtej pory: -3,12%

KPO - KASA NA OFFSHORE

Zgłoś do moderatora
https://cleanerenergy.pl/2021/04/13/rzad-planuje-wzmocnic-inwestycje-w-offshore/ 

Rząd planuje wzmocnienie rozwoju energetyki wiatrowej kwotą 3 mld euro z części pożyczkowej Krajowego Planu Odbudowy (KPO) – poinformował Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej.

„Rewolucja zadzieje się w związku z propozycjami, jakie chcemy wprowadzić w farmach wiatrowych, w offshore, który chcemy wzmocnić kwotą 3 mld euro z części pożyczkowej [Krajowego Planu Obudowy], czyli będzie to ogromne zasilenie wszystkich tych przedsiębiorców, którzy będą się starali zainwestować w ten sektor” – powiedział Buda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEP 1,13% 80,80 2021-10-21 12:45:50