Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 63,47%

##### KOSZT SGWC ->KILKUKROTNIE<- MNIEJSZY NIŻ SGW3 !!! #####

Zgłoś do moderatora
Czaicie bazę ??

"Na dzień dzisiejszy nie zakończyliśmy jeszcze produkcji tej gry. Z jednej strony wciąż pracujemy nad multiplayerem, a z drugiej zajmujemy się supportem community graczy. Mogę jedynie powiedzieć, że był kilkukrotnie mniejszy niż w przypadku poprzedniej części."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CIGAMES -0,68% 1,47 2020-08-07 17:04:07