Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,30 zł , zmiana od tamtej pory: -5,23%

.......Korytarz humanitarny przez Morze Czarne działa......

Zgłoś do moderatora
info z wczoraj - 26 sierpnia 2023 r.
.
...Z Odessy wypłynął w sobotę masowiec Primus; jest to drugi statek wykorzystujący utworzony w sierpniu przez Ukrainę korytarz humanitarny przez Morze Czarne - powiadomiła agencja Interfax-Ukraina.....
.
.
.
polskieradio24.pl/42/259/artykul/3230729,korytarz-humanitarny-przez-morze-czarne-dziala-z-odessy-wyruszyl-kolejny-statek
  • .......Korytarz humanitarny przez Morze Czarne działa...... Autor: ~Volare

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG 0,58% 34,40 2024-02-23 10:18:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.