Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,97 zł , zmiana od tamtej pory: -20,76%

Koronawirus vs. witaminy i suplementy. Nowe wyniki badań

Zgłoś do moderatora
Najnowsze badanie przeprowadzone przez międzynarodowy zespół naukowców wykazało niewielki związek pomiędzy stosowaniem określonych suplementów i witamin a ryzykiem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

https://tech.wp.pl/koronawirus-vs-witaminy-i-suplementy-nowe-wyniki-badan-6631002935720800a

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -3,66% 7,90 2022-01-18 17:04:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.