Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,65 zł , zmiana od tamtej pory: 8,39%

Koronawirus - prognoza

Zgłoś do moderatora
Pojawiła się prognoza z UW na jesień. Bez względu na to, w jakim stopniu się sprawdzi, obawiam się, że koronawirus wpisze się na stałe do krajobrazu współczesnej rzeczywistości. Badania nad lekami muszą trwać.

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27177192,naukowiec-z-uw-o-czwartej-fali-koronawirusa-jest-lepiej-niz.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,95% 10,46 2021-08-04 15:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.