Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -19,36%

koronawirus nigdy nie zniknie i "trzeba będzie z nim żyć przez wiele lat

Zgłoś do moderatora
Petit stał w przeszłości na czele niezależnej komisji, która oceniała skuteczność walki z COVID-19 we Francji. Podczas środowych obradkomisji spraw społecznych francuskiego senatu epidemiolog podzielił się swoimi uwagami na temat kolejnych fal pandemii.
Stwierdził, że koronawirus nigdy nie zniknie i "trzeba będzie z nim żyć przez wiele lat". Petit przewiduje, że w najbliższych miesiącach należy spodziewać się "czwartej, a nawet piątej i szóstej fali epidemii". Epidemiolog przyznał przy tym, że obowiązkowe szczepienia dla wszystkich to "trudny temat".

https://tech.wp.pl/na-czwartej-fali-sie-nie-skonczy-epidemiolog-prognozuje-6656947095157280a

Złote czasy dla Menavitin nadchodzą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 3,92% 10,08 2021-09-27 16:46:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.