Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,96 zł , zmiana od tamtej pory: -31,57%

Koronawirus. Amantadyna skuteczna w leczeniu COVID-19

Zgłoś do moderatora

Profesor Krzysztof Simon, specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych i Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii UMed we Wrocławiu, był gościem programu "Newsroom WP". Lekarz wyraził swoją opinię na temat stosowania amantadyny w leczeniu COVID-19.

https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-amantadyna-skuteczna-w-leczeniu-covid-19-prof-simon-to-sa-brednie-wideo
  • Koronawirus. Amantadyna skuteczna w leczeniu COVID-19 Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 2,74% 7,50 2022-01-26 16:45:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.