Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: -45,42%

Koronawirus. 70 proc. ozdrowieńców zmaga się z powikłaniami po COVID-19

Zgłoś do moderatora
Badania wykazały, że kobiety mogły częściej doświadczać długotrwałych powikłań, ponieważ są bardziej narażone na autoimmunizację - sytuację, w której organizm atakuje własne zdrowe narządy i komórki.
Naukowcy spekulują, że długotrwałe powikłania po COVID-19 mogą być wywołane niezwykle wysokim poziomem hormonu zapalnego we krwi - białka C-reaktywnego, które pojawia się u najciężej chorych. Podkreślono jednak konieczność dalszych badań.

link

1-MNA we wskazaniu post-covid19

"Należy podkreślić, iż 1-MNA ma znaczące właściwości przeciwzapalne. Ponieważ wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za tworzenie H2O2 w wyniku przekształcania 1-MNA jest szczególnie wysokie w tkankach oddechowych, można oczekiwać, że aktywność przeciwzapalna 1-MNA w drogach oddechowych będzie również istotna"
  • Koronawirus. 70 proc. ozdrowieńców zmaga się z powikłaniami po COVID-19 Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,92% 6,44 2022-05-20 10:05:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.