Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 739,00 zł , zmiana od tamtej pory: 41,29%

KORONAWIRUS

Zgłoś do moderatora
Zastanawia mnie irracjonalne podejście giełdy. Przybywa zachorowań dziennie to już ponad 2000 zł, coraz więcej chorych w szpitalach i pod resiratorami przy takim tempie niedługo będą zamykać firmy bo te osoby mają rodziny które też trzeba odciąć od świata. Giełda powinna lecieć na pysk bo perspektywa świat its gdzie skupiska ludzi będą to nic wesołego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,32% 2 457,00 2021-10-15 17:03:33
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.