Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,65 zł , zmiana od tamtej pory: 2,80%

Korekta na spółkach biotechnologicznych ( z sektora medycznego)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-07 o godz. 13:07 ~KUSY napisał(a):
> Dziś toczy się walka o to czy 5 będzie oporem czy wsparciem. Przydałoby się dobre info i impet. Bo jeśli nawet kurs pokona 5 bez impetu, to później pewnie szybko spadnie. Na dwoje babka wróżyła.
>link
>

Nie chcę was straszyć , ale zanosi się na korektę o zasięgu 30-50% na spółkach bio-..... w tym i na Biotonie ( patrz AT).
A co do Biotonu to wzrost moim zdaniem był czysto spekulacyjny , bez żadnej pozytywnej informacji.
Poza tym od 1-2 lat powtarzam insuliny nowej generacji to jest klucz do wzrostów na Biotonie.
A i tak życzę wam dużych wzrostów pomimo kiepskich fundamentów.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON 0,42% 4,78 2021-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.