Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,44 zł , zmiana od tamtej pory: -4,76%

KONYTRAKTY TORPOLU OD XI 2021ROKU-gruntowna przebudowa

Zgłoś do moderatora
1.stacja Olsztyn Główny 470 mln zł br.
Torpol pozyskał nowy kontrakt od PKP PLK na stację Olsztyn Główny - budownictwo (wnp.pl)

Wynagrodzenie Torpolu w ramach umowy z PKP PLK wynosi około 470 mln zł brutto (tj. ok. 382,1 mln zł netto), w tym wynagrodzenie za realizację zakresu podstawowego 410 mln zł brutto (tj. ok. 333,3 mln zł netto) oraz za ewentualną realizację prawa opcji 60 mln zł brutto (tj. ok. 48,8 mln zł netto).
Termin realizacji inwestycji wyznaczono na 30 miesięcy od daty podpisania umowy dla zamówienia podstawowego i 24 miesiące dla zamówienia wynikającego z ewentualnego prawa opcji. Okres gwarancji jakości określony został na 72 miesiące.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -2,14% 12,80 2022-01-24 11:37:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.