Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: 13,33%

Kontrakt z PKP PLK

Zgłoś do moderatora
886 mln PLN na 62 m-ące to daje:
--> średnio na rok ok 171 mln
--> tymczasem 2019 to 96 mln PLN przychodów z tego kontraktu a 1H2020 to 51 mln PLN
--> co oznacza że Pozbud będzie w kolejnych okresach generował średnio jeszcze wyższe przychody z tego kontraktu, a biorąc pod uwagę że kontrakt jest wysokomarżowy co widać w obecnych wynikach oznacza to że zyski w kolejnych Q winny jeszcze istotnie rosnąć.
--> do tego dojdą zapewne inne kontrakty (kolejne infrastukturalne? OZE?)

w kontekście tych rozważań obecna wycena spółki wydaje się być absurdalnie niska
  • Kontrakt z PKP PLK Autor: ~xcd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POZBUD 0,81% 1,87 2020-11-27 15:28:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.