Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,26 zł , zmiana od tamtej pory: -13,20%

Konsolidacja przed wybiciem

Zgłoś do moderatora
Prawdopodobnie będzie miało wkrótce miejsce wybicie na bankach.
Na bankierze pojawił się na czerwono komunikat, że "Bankowcy obawiają się utraty pracy".
Wszyscy, się obawiają utraty pracy. :-)
Skoro wychodzą z taką rewelacją, jeszcze linkując ją na czerwono,
ja to odczytuję jako próbę ostatecznego zaniżenia kursu.
A zaobserwowałem całkowicie odwrotny ruch, banki bardziej się ożywiły, zaczęło się oferowanie kredytów, większy ruch w biznesie.
Na marginesie.
Gdy na bankierze pojawiają się czerwone paski, trzeba kupować. Ostatnio takie czerwone paski pojawiały się jak mieliśmy zamknięcie szkół i marcowy dołek! Wtedy można było kupić cokolwiek i wyszło się na plus.
Prawdopodobnie wybicie od września na bankach! Zresztą przez wielu już zapowiadane.
Zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 0,43% 47,10 2020-10-22 17:04:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.