Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,12 zł , zmiana od tamtej pory: -10,73%

Konsensus stan na 30 października 2019 r.

Zgłoś do moderatora
To 16% większy zysk netto r/r Raport z wynikami w najbliższy czwartek. Link do konsensusu: https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/relacje-inwestorskie/konsensus-prognozy-makro-rekomendacje/  
  • Konsensus stan na 30 października 2019 r. Autor: ~dziadeks

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -2,13% 34,03 2019-12-06 17:02:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.