Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,79 zł , zmiana od tamtej pory: -12,20%

Konrad dobrze pisze.Mnóstwo naganiaczy,którzy chca sprzedać Mirbud

Zgłoś do moderatora
Konrad ma racje.Siedzi na forum mnóstwo naganów,argument że uzytkownik "Inwestor",ma akcje Mirbudu od dawna,to żaden argument.Rozumiem,ze według was,kto ma akcje rok,czy 17 miesiecy to nie sprzeda ich.Właśnie tacy najszybciej sprzedają,ponieważ mają spory zysk i naganiają na kupno,na wzrosty,aby przeprowadzić dystrybucje akcji po dobrej cenie.

W jakim celu użytkownik Inwestor podbijał dziś tyle tematów? zadajcie sobie logiczne pytanie.

Swoją drogą,trwa tutaj duża dystrybucja akcji,a wy nieźle się puszycie i piszecie,że bedzie 30 mln zysku.
To mało realne,widać jak ktoś z grubszym portfelem codziennie ulatnie,wyprzedaje akcje.Podejrzewać można,że wyniki bedą cienkie za drugi kwartał.

Zadziwie was,mam akcje Mirbudu,ale nie sądze by najbliższe wyniki byly super,właś nie przez to,ze od wielu tygodni ktoś z dużym portfelem sprzedaje akcje.
Ja jestem inwestorem longterm,akcje Mirbudu bede trzymał 2 lata.Według mnie jest szansa na 20 zł, i 2 mld kapitalizacji,ale to za 2 lata,natomiast nie spodziewam sie super wyników za drugi kwartał.Z kilku powodów,a jeden z nich wymieniłem,to nieustanna dystrybucja akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,96% 4,21 2021-12-03 10:39:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.