Forum Giełda +Dodaj wątek

Konkurencja również chwali się najlepszym zakładem w Europie...

Zgłoś do moderatora
Konkurencja również chwali się najlepszym zakładem w Europie. Coś tu nie gra. Myślałem że Krec jest jedynym a tu okazuje się, że takich firm jest bardzo dużo i mocno inwestują w najlepsze na świecie maszyny firmy Binger+Co. Może doprowadzić to do wyniszczającej wojny cenowej i przejęcia polskiego rynku za bezcen przez firmy niemieckie lub austrackie, które dysponują największym kapitałem i najlepszymi technologiami. Link do strony jednego z konkurentów:

http://www.polampack.pl/?action=recykling

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,44% 22,80 2022-05-18 16:26:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.