Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: 811,56%

konieczne wezwanie?

Zgłoś do moderatora
Czy w związku z przekroczeniem progu 66% nie ma obowiązku ogłoszenia wezwania na resztę akcji? nie jestem pewien czy taki obowiązek jest również na newconnct - na GPW na pewno jest. Albo wezwanie na pozostale akcje w ciągu 3 msc od przekroczenia progu 66% lub zejście poniżej 66%. Cena średnia z 6 miesięcy poprzedających dzień ogłoszenia wezwania nie niższa niż najwyższa cena za jaką zapłacili  w ciągu ostatniego roku... Ktoś się może dokopał jak jest na Newconnecie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RSY -2,90% 13,40 2020-09-25 09:25:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.