Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,25 zł , zmiana od tamtej pory: -30,53%

Koniec to trol !!! Czytać zanim was ograbi z akcji !!!

Zgłoś do moderatora
https://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/8486252,pe-przeciwko-nieuznaniu-energia-jadrowa-gaz-zielone-zrodla-energii.html.amp

Ta prostyt.... która kompromituje się tutaj od 12 zł już dawno została zdemaskowana , tfu brzydzę się ludźmi którzy dla pieniędzy posuwają się do takich czynów !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -4,67% 17,54 2022-10-03 09:26:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.