Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: 2,04%

KONIEC ROAD SHOW REDDEERGAMES. SOLIDNE WYNIKI ZA 2020 R.

Zgłoś do moderatora
RedDeerGames spółka z portfela inwestycyjnego PMPG Polskie Media S.A. z sukcesem zakończyła prywatną emisję udziałów rundy seed, dzięki której pozyskała ponad 1,7 mln zł. Spółka osiągnęła solidne wyniki finansowe za 2020 rok i posiada silne podstawy do dalszego wzrostu.

Zarząd spółki RedDeerGames sp. z o.o. informuje, iż w wyniku przeprowadzonej przez założycieli RedDeerGames kolejnej, prywatnej rundy inwestycyjnej seed, spółka zakończyła road-show i pozyskała kilkunastu Inwestorów, którzy łącznie objęli 557 nowych udziałów. Wśród zaangażowanych kapitałowo Inwestorów znajduję się również spółka giełdowa PMPG Polskie Media S.A. (18,73%).  

Pozyskany kapitał w wysokości 1,7 mln złotych zostanie przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności, w tym rozwój oferty projektów gamingowych oraz wzmocnienie kadrowe zespołu pracującego nad nimi. Wycena spółki w rundzie finansowej seed, dokonana metoda porównawczą, wyniosła 19,7 mln.

RedDeerGames podsumowuje rok 2020: solidne wyniki finansowe i podstawy do dalszego wzrostu
 
Spółka RedDeerGames odnotowała 988 884,00 zł przychodów netto ze sprzedaży w 2020 r., co oznacza wzrost o 1 229% wobec 74 436,07 zł w analogicznym okresie poprzedniego roku. Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 131 291,00 zł wobec ubiegłorocznej straty w wysokości 251 711,00 zł. Wynik EBITDA (tj. zysk operacyjny powiększony o amortyzację) sięgnął w ubiegłym roku 158 913,00 zł.

Szczegóły:
https://media.pmpg.pl/pr/674239/koniec-road-show-reddeergames 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG 0,00% 5,00 2021-07-22 11:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.